Hakkımızda

5 yılı aşan hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren oto tamir bakım ve onarım hizmetleri konusunda faaliyet gösteren şirketimiz; Üsküdar Beylerbeyi mevkiinde içerisinde bulunan,600 m2 kapalı alanında, 3 adet araç kaldırma lifti, boya fırını, rot-balans cihazları, jant düzeltme, klima dolum, tüm markalara ait gelişmiş arıza tespit cihazları gibi bir çok ekipmanları ve 7 kişilik uzman kadrosu ile, her marka binek ve hafif ticari araçlarlarda, mekanik, elektrik, kaporta, boya, rot balans gibi tüm bakım ve onarım işlerini yetkili servis yeterliliğinde yapmaktadır.

Eksoz gazı emisyon ölçümü, arıza durumunda yol yardımı, ücretsiz çekici, onarım sonrası aracınızın iyi bir şekilde temizliği ve istediğiniz takdirde adresinize teslimini de kapsamaktadır. TSE 12047 yetkili servis yeterlilik belgesine sahip firmamız, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede, Marmara bölgesinde oto tamir bakım alanında tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Başarı ve sürekliliğin teminatının, hizmette dürüstlük ve kalitedir, prensibine inanarak çalışan AkuzOto hizmet vermeye devam edecaktir.

Biz Kimiz

Akuz otomotiv , 2015 yılında Üsküdar Altunizade Hasar onarım uygulamalarıyla koyduğu imaj ve standartlarla Servis, Yedek Parça, 2. el ve Sigorta hizmetleri ile faaliyetine başlamıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet veren Akuz Otomotiv 2015 Eylül ayında artan müşteri kapasitesini karşılayabilmek amacıyla Abdullah ağa cd. Beylerbeyi - Üsküdar adresindeki yeni hizmet binasında hizmet vermeye başlamıştır. Akuz Otomotiv, kendi bünyesinde oluşturduğu kalite anlayışı sisteminin getirdiği tüm onarım ve hizmetleri, modern ekipmanları ile profesyonel yönetici ve teknik kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Akuz Otomotiv sigorta sektörünün önde gelen sigorta şirketleri ile anlaşma kapsamında çalışmaktadır. İş yoğunlukları ve özel durumlarından dolayı servisimize gelemeyen araç sahiplerinin özel araçlarını, bulundukları yerden alarak tüm onarım ve bakımları tamamlanarak tekrar müşterimize teslim etmek hizmetlerimiz içindedir. Markamıza olan inancımız müşterilerimize verdiğimiz değer ve saygımızla hizmetinizdeyiz.

Neler Yapıyoruz

Mekanik

Aracınızın mekanik arızaları güler yüzlü personelimiz tarafından testlerden geçirilerek tespit edilir ve sizlere ön bilgi verilerek onarımı gerçekleştirilir.

Elektrik&Elektronik

Tüm elektronik arızalarınız son teknoklojik cihazlarla uzman personelimiz tespit edilerek hızlı ve kesin çözüme ulaştırılır.

Hasar tespit

Aracınızın hasarlı ve yapılmasını istediğiniz yerlerini mail adresimize göndermeniz veya hasar tespiti formumuzu doldurmanız halinde, servis elemanlarımızın incelemesi üzerine size geri dönüş yapılacaktır böylece aracınızdaki hasar hakında yaklaşık bir fiyat öğrenebilirsiniz. (Araç görülmeden net fiyat verilememektedir.)

Klima Tamir&Bakım

Klima arızanız piyasadaki en son test cihazlarıyla tespit edilerek kısa sürede onarımı gerçekleştirilir.Klima Gaz Dolumu,Tamiri Bakımı uzman kadromuz ile yapılır,her marka ve modele uygun orjinal&çıkma yedek parçaları bulunur.

Far Temizliği

Zamanla içleri kararan farlarınız temizlenerek ilk günkü parklaklığına tekrar kavuşur ve size güvenli sürüş sağlar.Zamanla içleri kararan farlarınız temizlenerek ilk günkü parklaklığına tekrar kavuşur ve size güvenli sürüş sağlar.

Periyodik Bakım

Aracınızın periyodik bakımı uzman personelimiz tarafından en son teknolojik cihazlarımızla yapılır ve aracınız 36 nokta kontrolü ücretsiz yapılarak daha sonra çıkabilecek sorunlar anında çözümlenir.

AKUZ OTO

AKUZ OTO ÖZEL SERVİS ile 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşun itibaren müşteri memnuniyeti ile hareket eden AKUZ OTO kısa sürede müşterilerinin memnuniyetini kazandı ve kazanmaya devam ediyor.

AKUZ OTO

olarak, elinizdeki araçların daha uzun ömürlü, daha kullanışlı ve huzurla binmeniz için tüm hassasiyetini, bilgi ve tecrübesini ortaya koymaktadır. Kullandığımız tüm yedek parçalar birinci sınıftır ve sizleri yolda bırakmaz..

LASTİK DEĞİŞİMİ

Oto lastik otomobillerin hareket ederken, asfalt üzerinde daha düzgün bir şekilde ilerleyebilmesini sağlayan, kauçuk malzemeden üretilmiş, üzerinde çeşitli diş desenleri bulunan ve otomobil modellerine göre farklı ebatlarda olabilen araba parçasıdır. Otomobil lastik değişimleri ortalama her 50 bin kilometrede bir ihtiyaç duyulması halinde yapılmalıdır. Oto lastik ömrü, kullanım şekillerine göre de değişirken, yasa gereği 1.6 mm altına düşen tüm oto lastikler değiştirilmelidir. .