Servis Hizmetleri.

Yaza Bakımlı Girin...

Yola çıkmanızı engellemeyen, ama bir an önce düzeltilmesini istediğiniz küçük arızalarınızda randevu almanıza ya da sıra beklemenize gerek yok.

Far arızası, acil yağ bakımı, klima bakımı gibi bir saati geçmeyecek tüm bakım işlemleriniz Akuz Oto’da hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

Boya Öncesi

Akuz Oto, sigorta firmalarından gelen tüm kasko ve trafik hasar işlemlerini takip ediyor. Araç üzerinde mevcut her türlü boya hasarları, herhangi bir ton farklılığı olmadan, bilumum opak ve metalik renklerde fırın boya ile kusursuz bir şekilde onarılıyor. Çizik, sıyrık ya da kaporta hasarlarında parça değişimine gitmeden önce, herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşmaması için, hasarlı bölgenin boyanması yöntemiyle kusurun düzeltilmesi sağlanıyor. Boyama işlemi tozsuz bir ortamda, en son teknoloji dijital ve doğalgazlı fırın sistemi ile yapılıyor. Kullanılan özel filtreler, partikülleri boya ile etkileşime sokmadan ve havadaki nem oranı minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesini artırıyor

Neler Yapıyoruz..

Karoseri Onarımı

Aracınız hasar gördüğü için değil, iyi onarılmadığı için değer kaybeder.

Akuz'da, aracınızın hasarları son teknoloji ekipmanlarla eğitimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. 

Gece güvenlik görevlimiz sayesinde aracınızı 24 saat bakım, onarım ve hasar işlemleri için teslim edebilir veya teslim alabilirsiniz.

 

KAROSERİ ONARIMLAR HAKKINDA HERŞEY

Aracınızın hangi parça onarımı veya değişimi olursa olsun, karoserinizin orijinal halini en az maliyetle en kısa zamanda onarılması için uzman ekibimizi hizmetinize sunuyoruz.
Böylece hem zaman ve para tasarrufu sağlayabilecek hem de aracınızın 2. El değerini de korumuş olabileceksiniz.

Akuz’A GELMEK İÇİN 5 DOĞRU NEDEN
1) Güvenlik : Orijinal yedek parçaları
2) Garanti : Şebekenin tamamında 2 yıllık yedek parça ve işçilik garantisi
3) Çevreye saygı : Çevreye saygılı boyaların kullanılması ve atıkların geri dönüşümü
4) Huzur : Sigorta işlemlerinin hızlıca yapılması
5) Ödeme kolaylıkları

 Aracınıza EN İYİ BİZ BAKARIZ
Akuz’da uzman bir karoseri ekibi size en uygun çözümü önermek için çalışıyor.


Aracınızı Akuz otomotiv uzmanlarının ellerine bırakın ve aşağıdakilerden faydalanın:
- Ekiplerimizin uzmanlığı
- Tüm işlemlerde 2 yıllık Yedek Parça ve İşçilik garantisi
- Aracınızın güvenlik seviyesinin ve 2. El değerinin korunması

Hangi parça onarımı veya değişimi olursa olsun, karoserinizin orijinal halini en az maliyetle onarılması için  uzman ekiplerini hizmetinize sunuyor. Bu sayede aracınızın 2. el değerini de koruyacaksınız.

 

KAROSERİMİ KORUMAK HAKKINDA HERŞEY

Otomobilinizin içinin ve dışının günlük hayatın tüm küçük hasarlarına dayanması gerekir.

 

Akuz otomotiv Estetik koruma paketleriyle:
•    BOYA KORUMA
•    DÖŞEME KORUMA
•    FULL ESTETİK KORUMA

Uzman teknik elemanlardan oluşan bir ekip, en uygun çözümü size sunmak için aracınızla ilgilenecek. Bu şekilde, mükemmel bir sonucu garantilemiş olacaksınız.

Mekanik

Mekanik bakımlar aracınızın ömrü açısından hayati öneme sahiptir. Bakım işlemleri uzman kişiler tarafından orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilmelidir. Akuz’da yapılan tüm bakım onarım ve mekanik arızalar eğitim görmüş deneyimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilir. Özel servisimizde yapılan bakımlar sırasında aracınızın hayati bileşenlerinin en ince noktasına kadar gözden geçirildiğinden ve sorunsuz bir hizmet aldığınızdan emin olursunuz.

Her marka aracının teknik özelliklerine göre farklı bakım aralıkları ve bunlara ait bakım seviyeleri bulunmaktadır. Araç bakım aralıkları aracın modeli, motor özellikleri, yakıt tipi ve kilometresine göre belirlenmiştir. Aracınıza uygun olan bakım konusunda Müşteri Kabul Sorumlumuz'dan bilgi alabilirsiniz .

Akuz’da yapılan bakım işlemleri için önceden bildirilen rakam ile fatura edilen rakam her zaman aynı olur, bakım sırasında ortaya çıkan diğer sorunlar için tarafınızdan onay alınmadıkça asla işlem uygulanmaz, sadece ilgili işlem için değiştirilmesi gereken parçalar değiştirilir.

Servisimize gelemeyen müşterilerimizin araçlarını adresinden teslim alıp, onarımı tamamlandıktan sonra tekrar yerine teslim ediyoruz.

Artı oto hizmetimizle dilerseniz biz aracınızı onarırken uygun koşullarla bizden araç kiralayabilirsiniz.

Önceki bakımlarını bizde yaptırmış olan müşterilerimize, ücretsiz muayene hazırlık kontrolü gerçekleştirmekteyiz..

Servis

Sürüş emniyeti ve maksimum çalışma tasarrufunu sağlamak için aracınızın periyodik bakım ve kontrollerinin zamanında yapılması çok önemlidir.

 
Akuz Otomotiv ’ e  gelmeniz için birçok neden var :
Tüm onarımlarınızı avrupa birliği standartlarına uygun ekipmanlarla tarafımızdan eğitilmiş personelimiz gerçekleştirmektedir.


Servisimize gelemeyen müşterilerimizin araçlarını adresinden teslim alıp , onarımı tamamlandıktan sonra tekrar yerine teslim imkanı sunmaktayız.


Gece güvenlik görevlimiz sayesinde aracınızı bakım & onarım ya da hasar işlemleri için 24 saat teslim edebilir ya da teslim alabilirsiniz.


Aracınız onarılırken siz de sizin için özenle hazırladığımız bekleme salonumuzda vakit geçirebilirsiniz . Sıkılmamanız ve bu zamanı en verimli şekilde geçirebilmeniz için biz her şeyi düşündük. Televizyon izleyebilir, güncel gazeteleri okuyabilir ya da müşteri bekleme salonumuzda size tahsis ettiğimiz bilgisayarımızdan internete girerek işlerinizi halledebilirsiniz.

AracınızBizim İçin Çok Değerli.